Jeszcze nie tak dawno wyjazd na wczasy kojarzył nam się ze sporym obciążeniem finansowym, formalizmem, załatwianiem, stresem i, jeśli planowaliśmy go z dużym wyprzedzeniem, z obawami o pogodę. Co takiego się zmieniło na plus?

W tym roku niesamowitym powodzeniem będą się cieszyły wycieczki zagraniczne. Upalny Egipt, słoneczna Tunezja, czy też bliższe europejskiemu sercu – atrakcyjna Grecja albo Chorwacja z pięknymi plażami…do wyboru, do koloru! A może jednak chcesz odkryć malowniczą Czarnogórę? Wybrać się do modnej Albanii? Wygrzewać się na idyllicznych plażach Portugalii? Odpocząć nad pięknym i krystalicznym Morzem Czarnym? Dzięki wycieczkom, które znajdziesz na tej stronie, spełnisz swoje wakacyjne widzimisie.

Jeśli decydujesz się na podróż na własną rękę, musisz wtedy samemu zarezerwować bilet, zaplanować dojazd, wyszukać hotel. Oczywiście taka forma daje dużo frajdy i wolności, jednak jest droga mało opłacalna. Obecnie najwygodniejszą formą, dzięki której nie dość, że możesz wybrać ciekawe miejsce na wakacyjny odpoczynek a na dodatek zrobić to ze sporym rabatem, są zakupy grupowe. Na tej stronie znajdziesz wycieczki w każdy niemal zakątek świata a wszystkie po rewelacyjnie niskich cenach, często nawet ze zniżką dochodzącą do 70%.

Od kilku lat zakupy rabatowe to niegasnący hit w wielu krajach. Kwestią czasu było jedynie, kiedy mania zakupów grupowych trafi do Polski. Dzięki możliwości kupowania taniej, często z kosmiczną wręcz zniżką, można sobie pozwolić na wymarzone wakacje nawet na drugim końcu świata. Na dodatek, jeśli jesteś osobą, która wakacji z reguły nie planuje i również nie przepada za kombinowaniem i lubi proste rozwiązania – to idealna opcja dla Ciebie. Spontaniczne wakacje grupowe w rozsądnej cenie – teraz jest to możliwe.

A więc nie musisz już jak kiedyś mozolnie wyszukiwać najlepszych cen w biurach podróży, planować awansem, ciułać grosz do grosza na wymarzone wakacje, martwić się o noclegi, wyżywienie i o to, czy będzie ładna pogoda. Dzięki zakupom grupowym wszystko masz podane na talerzu i to zawsze w okazyjnej cenie.