Motywowanie pracowników powinno być kluczowym zadaniem każdej firmy. Zmotywowany pracownik, to pracownik efektywny. A co najlepiej motywuje do działania? Oczywiście, że wyjazd integracyjny albo zorganizowany w ramach nagrody. Takie wyjazdy wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie! Jest kilka takich miejsc, które zachwycą wszystkich.

Ślizgiem w integrację

Szczególnie dla panów, którzy lubią ekstremalne wyzwania i pisk czterech kółek, wspaniałą weekendową przygodą będzie pokaz driftu i nauka jazdy nie do końca bezpiecznej. Wszystkie wykonywane na śliskiej nawierzchni wygibasy wykonywane są pod czujnym okiem doświadczonego kierowcy, który zajmuje się profesjonalnym driftem. Uczestnicy wyjazdu mogą obejrzeć wspaniałe widowisko, które lekko zakłóca ryk silników i dym spod kół, jednak są to elementy, które dodają cienia niepewności nawet największym twardzielom. Wisienką na torcie jest nauka kontrolowanego driftu. Po takiej przygodzie, na pewno każdy mężczyzna bezpiecznie będzie driftował po mieście.

Narty we włoskiej przełęczy

Kilku dniowa wyjazd, którego punktem docelowym jest narciarska wioska położona na wysokości 1882 m. n. p. m. będzie wspaniałą przygodą dla najlepszych pracowników. To miejsce zachwyca nie tylko doświadczonych narciarzy, ale także osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z sportami zimowymi. Poza praktycznie nieograniczonymi możliwościami uprawiania sportów na tych górskich terenach, wszystkich zachwyca piękno miasteczka, a także szereg atrakcji przygotowanych w hotelach. Zjeżdżanie na nartach w Passo Tonale będzie najlepszym wynagrodzeniem pracowników, których wkład w firmę jest nieoceniony.

Zachwyt Kwiatem Pustyni

Dubaj jest jednym z najbogatszych miast świata. Wszystko co największe, najwyższe i najbogatsze mieści się w tym jednym miejscu. Aby zwiedzić i poczuć Dubaj w 100% potrzeba wielu dni i wypchanego dolarami portfela. Jednak nawet kilka chwil spędzonych w tym mieście daje pozytywnego kopa do działania. W żadnym innym zakątku świata nie ma galerii handlowych, które składają się z 1200 sklepów. Na każdym rogu można spotkać ekskluzywne restauracje, a na uczestników wycieczki czeka kolacja w najwyżej położonej restauracji na świecie, a to wszystko odbywa się przy pokazie grających fontann. Dubaj jest miastem, które można pokochać, albo znienawidzić, ale na pewno nie można przejść obok niego obojętnie.

Zwiedzanie w kolebce kibiców FC Barcelona

Hiszpańska liga dzieli się na kibiców Realu Madryt albo Barcelony, pomimo tego, że Barcelona jest bardzo przyjaznym miastem, taki symbole królewskich są tutaj po prostu zakazane. I nie ma się co dziwić, w końcu wszyscy mieszkańcy żyją sukcesami swojej drużyny. Wizyta na jednym z najbardziej nowoczesnych stadionów świata zapiera dech w piersiach nawet osobą, które z piłką nożną nie mają nic wspólnego. Zwiedzanie miasta i poznawanie hiszpańskiej kultury jest wręcz bajecznie atrakcyjne. Pokaz i nauka tańca flamenco zachwyci przede wszystkim kobiety, ale również mężczyźni nie odmówią udziału w takiej zabawie. Takie podróże organizowane są m.in. przez Bissole Business Travel – tutaj oferta.

Wyjazdy firmowe nie muszą wiązać się ze smutnym siedzeniem w hotelu. Takie wyjazdy mają być nagrodą dla najlepszych pracowników, a nie karą za ich dobrze wykonaną pracę. Mogą być wspaniałą przygodą, która da ogromne pokłady nowej motywacji do działania.